امیری اخبار ورزشی چهارشنبه 20 بهمن 1395 - 18:35 کد خبر: 3260

تیموریان: صمیمت زیادی در نفت می‌بینم

هافبک جدید نفت تهران گفت: شرایطی پیش آمد که نتوانستم به استقلال بروم و امیدوارم در نفت انتظارات را برآورده سازم.

به گزارش "ورزش سه"، آندرانیک تیموریان در گفت‌وگو با سایت رسمی نفت تهران گفت: خوشحالم که بعد از یکسری فعل و انفعالات در فصل نقل و انتقالات با باشگاه نفت به توافق رسیدم. این تیم از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران است و مجموعه خوبی دارد و امیدوارم بتوانم با تلاش زیاد انتظارات کادر فنی و مسئولان باشگاه را برآورده کرده و روزهای خوبی را در باشگاه نفت تهران بگذرانم.

تیموریان درباره کار کردن با علی دایی تصریح کرد: دایی یکی از شخصیت های ممتاز فوتبال آسیاست و افتخار همبازی بودن با او را دارم. دایی مرد بزرگی است که شناسنامه فوتبال ما محسوب می‌شود و در تیم ملی هم با ایشان کار کرده‌ام. دایی واقعا خدمت زیادی به فوتبال ما کرده و تجربیات زیادی دارد که این تجربیات را در اختیار فوتبال ما گذاشته و موفقیت و تجربه‌اش می‌تواند به فوتبال ما کمک کند.

تیموریان  درباره حضورش در تمرینات نفت گفت: خوشحالم که در یک مجموعه خوب هستم. بازیکنان نفت واقعا بچه‌هایی صمیمی هستند و با برخی از آنها همبازی بوده‌ام. ارتباط خوب و صمیمانه‌ای بین کلیه بازیکنان، اعضای تیم و کادر فنی برقرار است. صفا و صمیمیتی که در نفت دیدم می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت این تیم باشد. خیلی خوشحالم که به این جا آمده‌ام و از نظر اخلاقی و فوتبالی امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم و در کنار کادر فنی و بازیکنان موثر باشم.

تیموریان درباره مشکلی که در سر راه پیوستن‌اش به تیم سابقش استقلال پیش آمد، یادآور شد: همه می‌دانید که چه مشکلی به وجود آمد. به هرحال پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته شده بود و من نتوانستم در خدمت استقلال باشم. نمی‌دانستیم که چنین اتفاقی افتاده و به یک باره همه از این موضوع مطلع شدند. بدین ترتیب رفتن من به استقلال عملا امکان پذیر نبود و در فوتبال به هرحال بعضا اتفاقاتی پیش می‌آید و این یکی از اتفاقاتی بود که رخ داد و همه می‌دانند که من در این زمینه هیچ تقصیری نداشتم و برای مجموعه استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم.


هافبک جدید نفت تهران درباره نتایج تیم نفت در ادامه فصل خاطرنشان کرد: نفت تیم خوبی است و مجموعه خوبی اینجا شکل گرفته است. تیم نفت الان در رده‌های میانی جدول است و در هفته‌های گذشته امتیازاتی از دست داده اما آن‌چیزی که من در نفت دیدم این است که می‌توانیم نتایج خوبی را هفته‌های آینده بگیریم. تیم نفت کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم که بتوانم به تیم کمک کنم. در مجموع کار سختی پیش رو داریم و باید برای کسب امتیازات تلاش کنیم، قطعا هیچ موفقیتی بدون تلاش حاصل نمی‌شود اما با یاری خدا، مجموعه باشگاه، کادر فنی، بازیکنان دست در دست هم تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

مطالب مرتبط