برزگر دانش و فناوری یکشنبه 23 آبان 1395 - 19:15 کد خبر: 1618

اتومبیل JUKE 2017 را ببینید؛ مروارید سیاه نیسان

خودروی نیسان «جوک» (JUKE) جزو اتومبیل‌های «کراس اوور» (Crossover) بازار به حساب می‌آید که علاقه‌مندان متعددی هم دارد. حالا شرکت نیسان یک مدل محدود از این خودرو معرفی کرده که با نام «جوک مروارید سیاه» (Juke Black Pearl Edition) شناخته می‌شود. این مدل جدید کاملا سیاه رنگ است اما بخش‌هایی از داخل آن با رنگ سفید طراحی شده‌اند. همین ترکیب رنگ سیاه و سفید در داخل این خودرو زیبایی خاصی به وجود آورده است.

خودروی نیسان «جوک» (JUKE) جزو  اتومبیل‌های «کراس اوور» (Crossover) بازار به حساب می‌آید که علاقه‌مندان متعددی هم دارد. حالا شرکت نیسان یک مدل محدود از این خودرو معرفی کرده که با نام «جوک مروارید سیاه» (Juke Black Pearl Edition) شناخته می‌شود. این مدل جدید کاملا سیاه رنگ است اما بخش‌هایی از داخل آن با رنگ سفید طراحی شده‌اند. همین ترکیب رنگ سیاه و سفید در داخل این خودرو زیبایی خاصی به وجود آورده است.

این مدل از خودروی جوک با موتور ۱٫۶ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۸۸ اسب بخار عرضه می‌شود. همچنین خریداران می‌توانند این خودرو را در دو مدل دیفرانسیل جلو و یا چهار چرخ متحرک خریداری کنند. اتومبیل جوک جدید با قیمت ۲۲٫۵۵۰ هزار دلار راهی بازار می‌شود. البته اگر این خودرو را به صورت چهار چرخ متحرک خریداری کنید، باید ۲۴٫۴۰۰ هزار دلار برای آن بپردازید. شرکت نیسان به این موضوع اشاره کرده که تنها ۱۲۵۰ عدد از این مدل خودروی جوک تولید می‌کند.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این خودروی زیبا را مشاهده کنید:

مطالب مرتبط